Web Okul/Özel Kurs Yönetimi

Özel eğitim kurumlarına özgü, modüler yapıda kompak çözüm. Tüm öğretmenler, öğrenciler ve ebeveynler tek bir uygulamaya bağlansın.

Öğrenci yönetimi/Öğretmen Yönetimi/Sınıf Yönetimi/Ders Yönetimi/Kütüphane Yönetimi/Mezunlar Yönetimi/Servis Yönetimi Etkinlik Yönetimi gibi modülleriyle tüm birimleri tek bir platformdan yönetin.

Çoklu dil desteği mevcut olup, kullanıcılar Türkçe / İngilizce veya herhangi bir dilde kullanabilir.

KOLAY ARAYÜZ

Her çalışanın kolaylıkla kullanabileceği arayüz mobil telefon veya tablette de otomatik algılanmakta ve çalışmaktadır.

YETKİLENDİRME

Satın alacağınız her modül kullanıcı ve yönetici olmak üzere  en az iki yetki gurubuna ayrılmıştır.

ENTEGRASYON OLANAĞI

Kurumunuzda kullandığınız farklı yazılımlar var ise internet servisleri aracılığı ile çift yönlü olarak veri haberleşmesi sağlanabilmektedir.

ÇOKLU DİL DESTEĞİ

Kurumunuzda birden çok ülkeden kullanıcılar var ise, Vismarin Bulut Okul programı tam size göre. Kullanıcı bazlı dil seçimi yapılabilir olup, 100 den fazla dil çevrimi bulunmaktadır.

NEDEN VİSMARİN BULUT OKUL ÇÖZÜMÜNÜ KULLANMALISINIZ?

Vismarin Bulut Okul dünya genelinde on binlerce eğitim kurumunun kullandığı açık kaynak kodlu bir yazılımın Türkiye için ek geliştirmeler ve düzenlemeler yapılmış versiyonudur.

Basit ekranları, ve kolay yetkilendirme yeteneği sayesinde her bölüm sadece kullanacağı menüleri görecek ve işlemlerini basit arayüz sayesinde kolaylıkla gerçekleştireceklerdir.

Gelişmiş gösterge paneli sayesinde yöneticiler veya yetkilendirilmiş departman yöneticileri gelişmiş raporlar alabilmektedir.

Modüler yapısı sayesinde kurumlar, sadece ihtiyaç duyduğu modülleri satın alıp kullanabilirler. Tüm modüller ile ilgili yetki çalışması yapılmıştır.

Vismarin Bulut Okul kullanıcı dostu ekranları sayesinde, kullanıcılara verilecek birer saatlik eğitim sonucu kullanılmaya başlanılabilir.

Vismarin Bulut Okul programını firma içi ağ oluşturarak veya internet üzerinde yayımlayabilirsiniz. İnternet üzerinde yayınlanması durumunda  konusunda uzman IT ve Ağ Bağlantıları ekibimizin denetiminde Linux tabanlı güvenliği tarafımızca sağlanan sunucularda barındırma hizmeti vermekteyiz.

Vismarin Bulut Okul açık kaynak kodlu bir yazılım olduğundan firma bazlı uyarlama ve kod geliştirme yapılabilir. web servisler ile farklı programları ile haberleşmesi sağlanabilir.

Vismarin Bulut Okul üzerinden öğrencilerin makbuz/fatura ve ödemelerini sisteme işleyebilir, öğrencilerin güncel borç / alacak durumunu ve geçmiş ödemelerini görüntüleyebilir, gelişmiş finans raporları alabilirsiniz.

Vismarin Bulut Okul yazılımına E-fatura ve e-arşiv uygulamaları entegre olarak kullanılabilir. Öğrencilere keseceğiniz makbuz/faturaları sistem üzerinden kesebilir ve GİB portalına doğrudan gönderebilir, size gelen e-faturaları yine sistemde görüntüleyebilirsiniz.

Vismarin Bulut Okul tarafımızca belirlenen Türkiye'deki sunucularda tutulmakta olup, modül fiyatlandırma dışında herhangi bir barındırma veya alan adı ücreti ödemezsiniz. 

Vismarin Bulut Okul üzerinden kurum internet sitenizi oluşturabilir, internet sitesi üzerinden öğrenci başvuruları alabilir, öğretmen iş ilanları yayımlayabilirsiniz.

Vismarin Bulut Kurum üzerinden iş ilanları için mail adresi atayabilir, bu e-posta adresine atılan maillerin otomatik olarak ekli gönderilen özgeçmiş ile birlikte sisteminize düşmesini sağlayabilirsiniz.