Online Mutabakat

SMMM sertifikalı danışmanlarımız tarafından tasarlanmıştır.

BA-BS VE CARİ MUTABAKAT ARTIK ÇOK KOLAY.

SİZLER İÇİN EN KOLAY ŞEKİLDE İNTERNETTEN MUTABAKAT YAPILMASINI SAĞLADIK. BUNU SAĞLARKEN KVKK ÖZEN GÖSTERİYORUZ. VERİLERİNİZİ KENDİ SUNUCULARINIZDA BARINDIRACAKSINIZ.

ZAMAN TASARRUFU

Muhasebe çalışanları için hem vakit hem nakit kaybıdır mutabakat süreci. Bir bakıma personelin ay sonlarında yetiştirmesi gereken bir ödev, bir de sürenin yetişmeme durumu derken çoğu zaman içinden çıkılmaz bir hal almaktadır.

GÜÇLÜ REFERANSLAR

Güçlü Mutabakat olarak çok sayıda şirkette mutabakat sürecini sorun olmaktan çıkardık. Sizler de mutabakat sürecini raporlama aracına çevirmek için Güçlü Mutabakat' ı seçin.

ERP ENTEGRASYONU

Öncelikle varsa işletmenizde kullandığınız ERP programını etüt ediyoruz. Eğer bu ERP programı ile öncesinde bir entegrasyon sağlamışsak, programın kurulumu ve eğtimi için 1 saat yeterli oluyor. Eğer kullandığınız ERP iççin bir entegrasyon hali hazırda bulunmuyorsa ilgili entegrasyonu tamamlayarak kurulumu tamamlıyoruz

KVKK VE VERİ GÜVENLİĞİ

Programı ilk kullandığınız ay ekibimizden destek alarak, fatura hareketlerini sisteme yüklüyorsunuz. Sistemimizin çalışma mantığında tamamen şifreli bir şekilde cari mutabakatlarınızı müşteri ve tedarikçileriniz göndermekte ve cevaplarını tamamen şiffreli bir şekilde almaktadır. En önemlisi bu verileriniz tamamen sizin tarafınızda durmaktadır.

DESTEK MASASI

Destek masamız web tabanlı ve 7/24 ulaşılır durumdadır. Destek masamıza açtığınız biletler mesai saatleri içerisinde 2 saat içerisinde açılacak ve bilet aciliyetine göre en kısa sürede çözülecektir. Kullandığınız ERP sistemindeki güncellemeler veya değişikliklerden kaynaklı bir durum varsa bu durumda destek ekibimiz konuyu size açıklayıcı olarak bildirecektir.