Dynamics 365 Entegre İK

IK PORTAL ANA SAYFA

Ana sayfada firmanızla ilgili personellerinize iletmek istediğiniz, firma misyonu, vizyonu gibi resim ekleyebilir, duyuru bölümünü yönetebilirsiniz. Ana sayfada yer alan bugün doğanlar ve aramıza yeni katılanlar bölümü Dynamics 365 İK programından beslenmektedir. Ayrıca masraf girişleri ve onay aşamaları da bu uygulama üzerinden yürütülmektedir.

Profil Sayfası
Kullanıcılar kendi şifrelerini yönetebilir, firma ile ilgili sicil no, departman, pozisyon, telefon ve mail gibi detaylar listelenmektedir. Bu bilgiler Dynamics 365 den alınmaktadır.
Dynamics 365 Entegre İK Uygulaması Profil Sayfası

İzin Yönetimi
İzin Yönetimi bölümünde, izin sorgulama, izin talep, izin mutabakat bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca Dynamics 365 hiyerarşisinde personelin yöneticisi ise bu ekranlar üzerinden onay verebilir. Onay delegasyonu mevcuttur, onayların hangi tarihte kim tarafından verildiği bilgisinin kayıtları tutulmaktadır.
Dynamics 365 Entegre İK Uygulaması üzerinden personeller İzin istekleri girebilir, yöneticileri bu istekleri onaylayabilir.


Üretim Verimliliği (PDKS Entegrasyonu)
Yapılan çalışmalar, mesailer, farklı departmanlarda yapılan çalışmalar Dynamics 365 içerisinden taşınmaktadır. Tam entegrasyon bulunmaktadır.
Dynamics 365 Entegre İK Uygulaması Borax bordro ile entegre çalışır, PDKS kayıtlarını personel kartıyla eşleştirir.


Bordro Sorgulama
Personel tarafından bordro sorgulama yapılabilir, personel dilediği ay için bordrosunu otomatik olarak mail alabilir.Dynamics 365 Entegre İK Uygulaması Borax ile entegre çalışır, bordro sorgulama ve indirme işlemi yapılabilir.